Інформація для клієнтів

2024-07-29 – Повідомлення про відновлення звичайного графіку роботи та можливості взаємодіяти з клієнтами у приміщенні  ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” з 29.07.2024 р. 

Повідомляємо   про припинення обставин, що виникли у зв’язку з фактом загоряння у будівлі, в якій ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” здійснює діяльність (м. Київ, Кловський узвіз, 7); про відновлення у наданні послуг, які безпосередньо здійснюються за місцезнаходженням ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 7, зокрема, відсутності перешкоди у можливості взаємодіяти з клієнтами в приміщенні ліцензіата з 29.07.2024 року; про відновлення звичайного графіку роботи ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” з 29.07.2024 року з відновленням змоги приймати відвідувачів за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 7. Додаткова інформація та документи щодо факту загорання у будівлі, про яке було раніше повідомлено Товариством, будуть надані за фактом їх отримання у відповідних осіб.

2024-07-16 – Повідомлення про збій і про графік роботи ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” з 16.07.2024 р. до подальшого повідомлення
Повідомляємо про збій у надання послуг, які безпосередньо здійснюються за місцезнаходженням ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ”  за адресою м. Київ, Кловський узвіз, 7 у зв’язку із фактом загоряння у будівлі, що, зокрема, становить перешкоди у можливості взаємодіяти з клієнтами в приміщенні ліцензіата. Обставини, причини й наслідки події: описані у відповідній інформації ДСНС про подію, додаткова інформація буде надана за фактом її отримання у відповідних осіб.
Повідомляємо про зміну графіку роботи – у зв’язку з вищевказаним з 16.07.2024 до наступного повідомлення ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” не приймає відвідувачів за адресою м. Київ, Кловський узвіз, 7 при збереженні можливості взаємодії через будь-які засоби зв’язку, які, зокрема, визначені відповідним договором укладеним з кожним клієнтом.  

2024-07-16 Повідомляємо про збій у надання послуг у зв’язку із фактом загоряння у будівлі, в якій ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” здійснює діяльність (м. Київ, Кловський узвіз, 7). 

Режим роботи ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” з 17.03.2020 року до закінчення обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (карантину):
З 12.03.2020 року Кабінет Міністрів України установив на усій території України карантин. ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” відповідально ставиться до здоров’я кожного зі своїх працівників та клієнтів. На підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211:- ПРАТ “ІВЕКС КАПІТАЛ” змінює режим роботи, зокрема щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб.- з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.
Щодо прийому та обслуговування клієнтів звертайтеся наступним чином:
за телефоном: 0984053230
або за імейлами працівників відповідних департаментів: